Challenger OÜ on ASLAN, Schwarz GmbH & Co KG ametlik koostööpartner eestis ning omab Avery autokiletamise sertifikaati.

SPETSIAALKILED

Värvikaitsekile – sõiduki detailide, elektroonikaseadmete ja muude kriimustusi ja täkkeid kartvate pindade kaitsmiseks. Värvikaitsekile on läbipaistev ning ülimalt heade kaitseomadustega. Kile on veniv ning ise liimuv. Kilel on kasutusel nõrgalt nakkuv liim, mistõttu on kaitsekile eemaldamine lihtne, ega vaja lisakemikaale pinna hilisemaks puhastamiseks.

Disainkiled – erinevate pindade disainimiseks loodud kiled. Saadaval sisetingimustes ning ka välistingimustes kasutamiseks mõeldud disainkilesid. Valikus on palju erinevaid dekstuure ja värve. Samuti võimaldab meie tehnika pakkuda kilendi poolt esitatud kujundustega kilede tootmist. Kiledis võib kasutada näiteks elektroonikaseadmete välimuse muutmiseks (mobiiltelefonid, läptopid), mööbliesemete katmiseks, aknaklaaside või näiteks sõidukite sise ja välisdetailide disainimiseks.

Carbon, kroom, nahk, ussi-nahk, krokodilli nahk, litrid, läikivad värvid, matid värvid, harjatud metall, metallik ja pärlmutter, helendav kile ja velvet kile.

Sõiduki värvi muutmise kile – spetsiaalselt sõidukite värvi muutmiseks väljatöötatud kõrgekvaliteetne kile. Saadaval suures valikus värvitoone. Kilel on samuti ka kaitsev omadus.

 

 

Udu vastane kile – Kasutatakse kohtades kus on vaja kaitsta klaaspindu sellele tekkiva niiskuse tõttu uduseks minemise eest. Kasutuskohtadeks on näiteks aknaklaasid, klaasustega külmikud, vannitoas olevad peeglid ja nii edasi.

anti fog film

Ekraani kaitsekile – Väga heade kaitseomadustega kile mis on esmajoones mõeldud kasutamiseks elektroonikaseadmete (mobiiltelefonide, läptopide, jne.) ekraanide ja korpuste kaitseks kriimustuste eest. Kile on väga pika elueaga ning kannatab ekstreemseid olusid.

screen-protector

Tark kile – Elektrioonikine kile, mis on võimalik vastavalt vajadusele muuta kas läbipaistvaks või läbipaistmatuks. Kasutatakse ruumidevahelistel klaasseintel privaatsuse tekitamiseks, ideaalne projektori ekraanina kasutamiseks. Moodne alternatiiv ruloodele ja ribikardinatele.

Täpsem info

smart-film

 

Washi teip – Tegemist on kaunistustega teibiga, mida on võimalik kasutada lugematul hulgal kohtades. Saadaval paberteip, PVC teip ja kangast teip.

Tahvli kile – Kergesti paigaldatav kõikidele siledatele pindadele. Dryapply kuiv paigalduse süsteem. Kiled kirjutamiseks tahvlimarkeritega või kriidiga. Valikus on ka projektori ekraanina kasutatav tahvlikile.

 

Muud materjalid – Markeerimiskiled, Järelhelenduvad kiled, Kahepoolse liimiga kiled, Paigalduskiled ja teibid, Metallkile (ferro-film), Magnetkile.

Liivapritsi tööde kile – Liivapritsitöödeks Kivi, klaasi, metalli ja muude materjalide  puhul.

Täpsem tutvustus siit: http://challenger.ee/liivaprits

aslan s62

Fotomagnet – Loome teie valitud fotoga magneteid, Materjal – pehme magnet. Foto suurus ja kuju vastavalt teie soovile. Looge fotomagneteid näiteks oma Instagram’i või Pinterest’i piltidest.

http://facebook.com/fotomagnetid

Helkur riie – Helkurite või riietele turvaelementide valmistamiseks vajalikud helendavad materjalid. Helkur riie, transfer materjal, isekleepuv helkuri kile.

Pildiotsingu reflector fabric tulemus