Müüme ka eriotstarbelisi materjale ning omame Avery autokiletamise sertifikaati.

Värvikaitsekile – sõiduki detailide, elektroonikaseadmete ja muude kriimustusi ja täkkeid kartvate pindade kaitsmiseks. Värvikaitsekile on läbipaistev ning ülimalt heade kaitseomadustega. Kile on veniv ning ise liimuv. Kilel on kasutusel nõrgalt nakkuv liim, mistõttu on kaitsekile eemaldamine lihtne, ega vaja lisakemikaale pinna hilisemaks puhastamiseks.

Udu vastane kile – Kasutatakse kohtades kus on vaja kaitsta klaaspindu sellele tekkiva niiskuse tõttu uduseks minemise eest. Kasutuskohtadeks on näiteks aknaklaasid, klaasustega külmikud, vannitoas olevad peeglid ja nii edasi.

anti fog film

Ekraani kaitsekile – Väga heade kaitseomadustega kile mis on esmajoones mõeldud kasutamiseks elektroonikaseadmete (mobiiltelefonide, läptopide, jne.) ekraanide ja korpuste kaitseks kriimustuste eest. Kile on väga pika elueaga ning kannatab ekstreemseid olusid.

screen-protector

Nutikile – Elektrioonikine kile, mis on võimalik vastavalt vajadusele muuta kas läbipaistvaks või läbipaistmatuks. Kasutatakse ruumidevahelistel klaasseintel privaatsuse tekitamiseks, ideaalne projektori ekraanina kasutamiseks. Moodne alternatiiv ruloodele ja ribikardinatele.

Nimetatakse ka: (smartfilm, smartglass, nutiklaas, elektriline kile, lülitatav kile, lülitatav klaas, elektriline klaas)

Täpsem info

smart-film

Tahvli kile – Kergesti paigaldatav kõikidele siledatele pindadele. Dryapply kuiv paigalduse süsteem. Kiled kirjutamiseks tahvlimarkeritega või kriidiga. Valikus on ka projektori ekraanina kasutatav tahvlikile.

Helkur riie – Helkurite või riietele turvaelementide valmistamiseks vajalikud helendavad materjalid. Helkur riie, transfer materjal, isekleepuv helkuri kile.

Pildiotsingu reflector fabric tulemus

Muud materjalid – Järelhelenduvad kiled, Metallkile (ferro-film), Magnetkile jne